T.: 0532 515 90 91

Namlı Zeytinleri Tanıtım Filmi Metni

Kutsal ağaçtan sofralara

 

Bir zamanlar sadece zeytin ağacı vardı. Yeryüzündeki bütün ağaçların atası… İnsanlık tarihi kadar eski çağlardan beri, yaklaşık 40 bin yıldan boyunca yetişen bütün ağaçların onun köklerinden, bir tek zeytin tanesinden türediği söylenir.

 

Pek çok efsaneye konu olmuş, kutsal kitaplarda adı geçen cennet meyvesi zeytinin derin manası da tadı ve faydası da insanlığın vazgeçilmezi haline geldi.

 

Sağlık, lezzet ve saflık kaynağı zeytinin ve mucizevi hayat iksiri olarak anılan zeytinyağının daha çok insana ulaşması için üreticilere büyük sorumluluklar düşüyor.

 

Daha iyi ürünler elde edip, özenle seçilen zeytin tanelerinden hayatın her alanına yayılan üretim serüveni bu mucize meyvenin kutsallığına yakışır kalitede olmalı.

 

Zeytinin Namlısı

 

Türkiye’nin en ünlü zeytinlerinin yetiştiği Bursa’nın Gemlik ilçesinde faaliyet gösteren Namlı Zeytinleri olarak biz, zeytinin ruhunu en iyi anlayan ve ona yeni efsaneler yazmak için çalışan üreticilerin başında geliyoruz.

 

1978 yılında kurucumuz Mehmet Durmaz’ın adıyla çıktığımız yolda, o ilk zeytin küfelerinden anlaşıldı zeytine olan aşkımız ve günden güne yayıldı namımız…

Telefon/e-mail

GSM: 0532 515 90 91
e-mail: bilgi@sedatberis.com

Takip edin

Open chat
Powered by