T.: 0532 515 90 91

CMB Yachts Katalog Metinleri

Türküye’nin ödüllü lüks yat üreticisi CMB Yachts‘ın da katalog metin yazarı olarak seçimi Sedat Beriş oldu.

CMB Yachts Katalog Metinleri

CMB YACHTS “Denizaşırı Güç”

CMB1.jpgCustom Made olarak ürettiğimiz teknelerin her birinin kendilerine has ruhları ve tarzları var. Çünkü her biri sizden, gücünüzden ve hayallerinizden ilham alınarak geliştirildi, CMB Yachts yaratıcı gücü ile imzalandı. Teknelerimizin her bir köşesinde ayrı bir estetik deha, her detayında şaşırtıcı bir teknik zeka görürsünüz. Her şey eşsiz, sofistike ve yenilikçi… Bütün bu özellikleri çağrıştıran Markamız CMB’nin açılımı da çizgimizi çok doğru anlatıyor: Craftsmanship, Magnificent, Boldness. Üretimlerinde ustalığını konuşturarak akıllara durgunluk veren göz kamaştırıcı ve cesur tasarımları hayata geçiren CMB Yachts, adını sonuna kadar hak ediyor.

CMBYedi deniz, yedi saf güç… Sonsuz ve sınırsız, coşkun ama dengeli, sade ama yenilmez… Doğal zekânın akıcı çizgileri ile hayatın dinamizminin cömert yansıması… Arzuların tam karşılığı, ayrıcalıkların amacı, sonucu… CMB Yachts ile dünyanın ve gücünüzün ucu bucağı yok. Çünkü CMB Yachts, bütün enerjisini hayatın ritmini oluşturan bu evrensel güçlerden alıyor. Denizleri geçip tüm zamanları aşan tasarım ve üretim becerileri, hayallerin ötesinde bir araya gelerek dünyanın arzuladığı ultra lüks yat modelleri ortaya çıkarıyor. Bir anlamda, hayallerinizin dehamızla birleştiği yedi denize meydan okuyan bir güç gösterisi.

MysticMystic 46m

Dünyadaki tüm zevkler, sesler, güzellikler onun güzelliği karşısında susuyor. Onda başka bir hava, tam tanımlayamadığımız bir şey var… Evet onu biz yarattık; ama ruhunu evrenin mistik güçlerinden aldığına inanıyoruz. Hepsi ruhuna bir şey katmış sanki; Morpheus rüyalarından, Apollon sanatından, Athena zekasından, Herakles gücünden, Ploutos zenginliğinden, Helios ve Bendis ışığından, Boreas rüzgarından, Eros aşkından… Bu zengin ruha son dokunuşu ise denizlerin efendisi Poseidon yapmış. Mystic’in kendi masalı ise asıl sahibi ile buluşunca başladı. Şimdi kim bilir hangi denizlerde hangi ufuklara yol alıyor…

Orient StarOrient Star

Daha doğmadan önce, sahibinin rüyalarında parıldamaya başladı Orient Star. Ondan sonra ilk gören biz olduk ışığını, aklımızda canlandı. Kağıtlara sığmadı hayalimizdeki güzelliği, metaller zorlandı şeklini almakta… Günlerden bir gün Orient Star gerçek hayattaki karşılığını buldu. Dünyadaki hiçbir şeyin göstermeye cesaret edemediği yansımasını Akdeniz’e düşürdü. Sonra usta ellerimiz aldı onu, kağıda çizgisini, metale şeklini, makineye onun için işlemeyi öğretti… Haftaların, ayların sonunda ise vücuda geldi Orient Star, gökyüzünden sonra denizlerde yüzmeye başladı. Artık yedi deniz onun gökyüzü oldu.

Avrupa’nın en büyüğü

Kompozit mega motor yat Orient Star, çağının tüm yenilik ve teknolojilerini fazlasıyla yansıtan özellikleri ile “en iyi dizayn” ödülünü sonuna kadar hak ediyor.

 

Telefon/e-mail

GSM: 0532 515 90 91
e-mail: bilgi@sedatberis.com

Takip edin

Open chat
Powered by