T.: 0532 515 90 91

Çilek Odası Katalog Metinleri

Popüler çocuk ve genç odası markası Çilek katalogları için metin yazarı olarak Sedat Beriş’i seçti.

Çilek Çocuk ve Genç Odası Kataloğu

Racer

Racer Serisi

İşte gerçek bir Çilek efsanesi daha: SL Yarışçı Serisi. En hızlı pilotların tercihi SL Yarışçı, heyecan verici Formula 1 konsepti ve tamamlayıcı aksesuarlarıyla diğer tüm odaları geride bırakıp şampiyonluğunu ilan ediyor. Çocuk odalarında bir Çilek devrimi olan LED ışıklı farlarıyla gerçeğini aratmayan yarış arabası, Formula 1 tutkunlarına selektör yapıyor, hiçbir çocuk gözünü ondan ayıramıyor. Şimdi pilot koltuğunda kendini hayal et. Senin odandan başlayacak büyük yarışa hazırsın. Unutma birinci her zaman SL Yarışçı, dolayısıyla sen olursun.


BiConcept
BiConcept Serisi

Hep hayallerini süsleyen o kırmızı yarış arabasına şimdiden sahip olsaydın içinde uyurdun bile değil mi? Çilek, işte o süper arabayı tam da bunun için tasarladı ve odanı kıpkırmızı yarış detaylarıyla donatabileceğin BiConcept serisini geliştirdi. Uykunda bile sana kimse yetişemeyecek. Çünkü o sadece bir yatak değil; en ince detayına kadar havasından geçilmeyen gerçek bir yarış arabası. Uyandığında ise kırmızının enerjisi seni yeni günün yarışına hazırlayacak. Çevir kontağı, bas gaza… Kontrol artık sende.

FloraFlora Serisi

Flora Serisi odalar, her mevsim ilkbaharın o iç ferahlatan bitki örtüsüyle kaplı… Bahar havası, el boyaması çiçeklerle tüm odaya yayılıyor. Çiçeklerin süslediği porselen ve pirinç karışımı kulplarla da, çekmeceler ve dolaplar sanki bir düş bahçesine açılıyor. Doğal huş kaplaması ve kayın üzerine ince işçilikli detaylar, pembe ve mavi çiçeklerle donatılmış yumuşacık puflar ve uyumlu aksesuarlar romantik kızların ince ruhunu hiç yalnız bırakmıyor.

KorsanBlack Pirate Serisi

Uyku ile uyanıklık arasında bir yerde, gözün açık mı kapalı mı, rüya mı gerçek mi…? Burnunda deniz kokusu; neredeyse tahtaların gıcırtısını duyuyorsun… Rüzgar kulaklarında uğuldamaya başlıyor, sallanıyorsun… Dalgalara bata çıka ilerleyen koca bir korsan gemisi bu ve sen de bu hazine yüklü geminin kaptanısın. Önünde haritan, notların ve sırrını ancak senin çözebileceğin şifreler, mesajlar… Yeni hazineler keşfetmeye giderken seni neler bekliyor, hangi maceralar? Değerli olanı bulmak senin için çocuk oyuncağı… Şimdi gözünü aç, şu odaya bak ve bir daha düşün: rüya mı gerçek mi?

Telefon/e-mail

GSM: 0532 515 90 91
e-mail: bilgi@sedatberis.com

Takip edin

Open chat
Powered by